FACEBOOK REKLAMLARI

Facebook reklamları profesyonel ve yaratıcı olarak kullanıldığında mükemmel geri bildirimler ve müşteriler kazandırabilen bir platformdur. Facebook ile ister görsel yolla, isterseniz de, video gibi içerikler üreterek reklam verebilir ve potansiyel hedef kitlenize rahatlıkla, kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Facebook reklam kampanyanızı oluştururken,  etkileşim kurması yüksek potansiyel hedef kitleyi belirlemek için çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Ülke

Şehir

Cinsiyet

Yaş

İlgi Alanları

Eğitim Durumu

Medeni Durumu

İş Ünvanı

Gibi hedefleme seçenekleri ile Facebook reklamları bütçenizi doğru hedef kitle ile harcayarak başarılı reklam kampanyaları tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Facebook reklamlarınızı yönetirken şunları önemle dikkate alıyoruz; Kullanıcıların %76’sı Facebook platformuna mobil giriş yapıyor. İnsanlar günde ortalama 5 kere Facebook akışına bakıyor. Facebook platformunda geçirilen zamanın yarısı akış bölümünde oluyor. Tasarımlarda kısa kelimeler, sade ve anlaşılabilir bir dil tercih ediyoruz. Sizde bizimle Facebook reklamlarını etkileyici şekilde kullanın ve potansiyel hedef kitlenize kısa sürede uygun bütçeler ile ulaşın. Unutmayın; Hedef kitleniz ekranların içerisinde!

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçin.